NAŠE SLUŽBY

WEBOVÉ PREZENTACE

Realizujeme webové prezentace s jednoduchým moderním vzhledem uzpůsobené pro mobilní zařízení. Vyřešíme i individuální funkcionalitou.

APLIKACE

Vytváříme aplikace pro chytrá zařízení na míru Vašim požadavkům a potřebám včetně následného vystavení na Google Play Store a Apple App Store.

PROPAGACE

Poskytujeme podporu jak v oblasti dohledatelnosti na internetu, tak i díky realizaci reklamních a propagačních materiálů.

Proči si vybrat JiTeCh.cz?

Na co se zaměřujeme?

Firma JiTeCh.cz se zabývá kompletní tvorbou webových aplikací a internetových obchodů včetně grafických prací již od roku 2009. Ke každé webové prezentaci děláme ZDARMA základní SEO, které zahrnuje klíčová slova, optimalizaci kódu, vhodné titulky k jednotlivým podstránkám a registraci do vyhledávačů. Správu webových stránek zajišťuje náš redakční systém, který stále rozšiřujeme o nové moduly pro co největší spokojenost našich zákazníků. Pro malé i větší firmy nabízíme informační systémy, které jsou založeny na on-line správě pro co nejjednodušší přístup zaměstnanců k úkolům a informacím. K webovým stránkám a e-shopům také nabízíme služby v oblasti propagace a reklamy pro kompletní podporu Vaší firmy.